Noman

Nové kino se zvukem Dolby Atmos

Navštívil už někdo z vás nová kina Premiere Cinemas s novým zvukovým formátem Dolby Atmos? Je to opravdu lepší zážítek než s jinými zvukovými formáty? Např. ve srovnání s Dolby Surround? Co říkáte na srovnání těchto novým multikin oproti multikinům, jako jsou Cinestar, Cinema City atd.?

Odpovědi
VerisekB

Já se v tom nevyznám, ale nevěřím, že tam může být pro laika nějaká velká změna, maximálně to bude mnohem více řvát :D Nebyla jsem tam, takže opravdu nepovím, ale budu ráda, když k tomu někdo řekne více :)

Bořeek

Nazdárek, já jsem byl už několikrát v Praze v Hostivaři a musím říct, že zvuk Dolby Atmos je opravdu zase něco jiného. Je to prostě jako 3D film ve srovnání s normálním. Tohle je něco jako 3D zvuk, máš v sále mnohem více reproduktorů po stranách a vepředu a dokonce i stropní reproduktory. Hodně to zvýrazňuje basy a kvalitnější subwoofery. Tady si o tom můžeš vše přečíst http://olomou­c.premierecine­mas.cz/techno­logie/, ale předpokládám, že to jsi udělal, tak jsem ti nic moc navíc nepověděl.