Avatar uživatele
Sonia

Noteboook vs. mobil?

Ahoj.
Je mi jedenáct a doma máme jeden PC. Mám našetřeno 5000 Kč a nevím, jestli si teď nemám koupit mobil (mobil, který momentálně mám, je bez androidu, hrozně se seká a pomalu už ani nereaguje na dotyk), nebo si mám šetřit dál na MacBook (Na ten si našetřím minimálně za tři roky a nejspíš bude potřeba na studium na střední škole). Nevím, co si mám vybrat, tak mi napište, co by jste si v mém případě vybrali vy. :) Díky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3585 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Vykašli se na MacBook a kup si ´obyčejný´ notes – pokud potřebuješ pracovat s obecným SW a klávesnicí.
A nebo si kup telefon – ale i ty smart jsou pořád jen telefony (i když umožňují v omezené míře práci v OS).
Je otázkou, na co ten přístroj vlastně chceš.
😉
Mimochodem – kupovat si teď (v jedenácti) zařízení s výhledem, že je budeš používat za 3–7 let na SŠ je nesmysl – tou dobou už se taky bude „sekat“ a bude beznadějně zastaralé…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nevíteto?

Kup si mobil, vždyť na SŠ půjdeš, až někdy za 4, 5 let 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michalka.K

Je vidět že jsi rozumná když takhle přemýšlíš nad studiem už 4–5 let dopředu, ale taky si myslím, že lepší bude mobil. Pokud jsi nespokojená se svým telefonem, seká se ti a tak (což moc dobře znám) tak si ho kup, za 5 000 si koupíš celkem slušnej :) a třeba až půjdeš na střední a budeš noťas potřebovat, tak už budeš o něco starší, budou se ti líp shánět peníze a našetříš si mnohem rychleji než doteď :)
A teď pro ostatní odpovídající: ona nepsala že si ten noťas teď bude kupovat, jenom se ptala jestli si už má koupit telefon nebo pokračovat v šetření na macbook až ho bude jednou případně potřebovat. Čtěte sakra.
Doplňuji:
A k tomu noťasu ještě to, že když ho budeš opravdu do školy potřebovat tak ti na něj třeba rodiče nebo babičky rádi přispějou :) na nový mobil, což v podstatě není nezbytná věc, by ti přispět nemuseli. Ale ty je znáš líp :)

Upravil/a: Michalka.K

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Už s ohledem na studium na SŠ bych raději doporučovala notebook. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vacalvojil

Hračky, plyšáky a bazén-když je to léto ;) nebo se složte s mamkou a jeďte někam na dovolenou tady v čr. Aspoň si tam pak koupíš suvenýry atd..
V jedenácti mít notebook nebo smartphone.. hmm..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
McArthur

Hlasuju pro zmrzlinu!

Starý mobil vyčisti od balastu a určitě bude běhat jako o život a notebook zatím nepotřebuješ. Na Facebook stejně nesmíš, tak co bys chtěla na netu dělat?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek