Tablet do 5000 KČ? Případně, na co se zaměřit, pokud bych měl sám vybírat?

Dobrý den, kdo rozumím tabletům, mohl by mi doporučit nějaký do 5000KČ, prosím? Případně, na co se zaměřit, pokud bych měl sám vybírat? Děkuji moc.

Odpovědi
McArthur

Nejprve si řekněte, na co tablet budete používat? To je zásadní. Já osobně bych doporučoval tablety s úhlopříčkou 10", které mají zaručený servis v České republice. Teď bez ohledů na ceny tabletů sem patří např. značky Apple (USA), Samsung (Korea), Prestigio (Nizozemsko, vývoj i v ČR), Acer (Taiwan), Asus (Taiwan), HP (USA), Lenovo (Čína), Colorovo (Polsko), Dell (USA), Evolveo (ČR), GoClever (Polsko), Toshiba (Japonsko) a Sencor (ČR). Vlastní výroba je prakticky u všech značek v Číně.
Další parametry pro výběr je určitě použitý procesor (4jádro je dnešní optimum), pracovní paměť 1 GB (méně nebrat), flash paměť (čím více, tím lépe, ale není rozhodující), čtečka karet pro paměťovou kartu, grafická karta (pokud to má být hlavně na hry), konektivita (některé tablety nemají USB port, občas se hodí HDMI a doporučuji se dívat, aby napájecí konektor byl samostatně).

Příklad tabletu Toshiba: http://www.ci­pel.cz/produc­t.php?id_produc­t=3667