Bucpet

Notebook Lenovo nejde se připojit na wifi

Mám notebook Lenovo (ideapad 330..) Do včerejšího dne připojen na wifi normálně. Od včera večer se nepodařilo připojit. Poradí někdo polopaticky co s tím? Předem děkuji.

Odpovědi
cochee

Bez fyzické přítomnosti je vždycky radit „zábava na několik dní,“ protože kdybys věděl, jak máš cíleně závadu a její symptomy popsat, tak bys nepotřeboval radu :-/ 🙂 takže podle toho, cos zatím popsal včetně Diskuze, tak máš buď wifinu v notebooku vypnutou, anebo se prostě wifina pokazila, z čehož by plynulo, pokud je notebook v záruce -⊳ reklamovat, pokud není -⊳ bude se muset koupit wifi externí, která se strká (v moderních noteboocích) do USB.

marci1

Já se připojím zmáčknutím Fn+F8. Zkus to. 🙂

Kelt

Mám taky Notebook Lenovo. Dostal jsem od O2. Strhávají mi peníze. Teď nemám, tak jsem nezaplatil, proto nemám připojení. Možná je to tvůj případ. A pak se dívej na technickou stránku, kabely a pod

Bucpet

Neukazují se mi ani sítě k dispozici. Fn+F8 nefunuje.

Bucpet

Cochee děkuji za odpověď. Už vyřešeno. Nějakým způsobem se to vyplo. Aktualizovala jsem sítě a vyřešeno.

cochee

Ok, takže si pohledej, jakým způsobem jsi to vypnula, ať víš pro příště. Může to být klávesová zkratka, jak psala marci1, na klávesnici vidím, že u F7 je symbol letadla, takže Fn+F7 může fungovat jako „režim letadlo“ u mobilů, který vypíná všechny aktivní sítě. Taky to jde určitě myší z Windows, přes nějakou tu ikonku v hlavním panelu nebo jak se to dnes u Win10 jmenuje.