Avatar uživatele
Bucpet

Notebook Lenovo nejde se připojit na wifi

Mám notebook Lenovo (ideapad 330..) Do včerejšího dne připojen na wifi normálně. Od včera večer se nepodařilo připojit. Poradí někdo polopaticky co s tím? Předem děkuji.

Zajímavá 0 před 1665 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
cochee

Bez fyzické přítomnosti je vždycky radit „zábava na několik dní,“ protože kdybys věděl, jak máš cíleně závadu a její symptomy popsat, tak bys nepotřeboval radu :-/ 🙂 takže podle toho, cos zatím popsal včetně Diskuze, tak máš buď wifinu v notebooku vypnutou, anebo se prostě wifina pokazila, z čehož by plynulo, pokud je notebook v záruce -⊳ reklamovat, pokud není -⊳ bude se muset koupit wifi externí, která se strká (v moderních noteboocích) do USB.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Já se připojím zmáčknutím Fn+F8. Zkus to. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Mám taky Notebook Lenovo. Dostal jsem od O2. Strhávají mi peníze. Teď nemám, tak jsem nezaplatil, proto nemám připojení. Možná je to tvůj případ. A pak se dívej na technickou stránku, kabely a pod

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Bucpet

Neukazují se mi ani sítě k dispozici. Fn+F8 nefunuje.

před 1665 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bucpet

Cochee děkuji za odpověď. Už vyřešeno. Nějakým způsobem se to vyplo. Aktualizovala jsem sítě a vyřešeno.

před 1665 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Ok, takže si pohledej, jakým způsobem jsi to vypnula, ať víš pro příště. Může to být klávesová zkratka, jak psala marci1, na klávesnici vidím, že u F7 je symbol letadla, takže Fn+F7 může fungovat jako „režim letadlo“ u mobilů, který vypíná všechny aktivní sítě. Taky to jde určitě myší z Windows, přes nějakou tu ikonku v hlavním panelu nebo jak se to dnes u Win10 jmenuje.

před 1665 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek