Avatar uživatele
Voton

Nosíte si svoje autodíly do servisu?

Mechanik je naštvaný, když si přinesu vlastní díly, co si koupím v obchodě. Proč? Je to jen o marži, kterou má na dílech, a kterou jde zaplatit ve vyšší hodinovce, nebo je to o zodpovědnosti za opravu?

Zajímavá 0 před 1059 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Podle mě je to v pohodě a mechanik by neměl být naštvaný. Je to tvoje věc, jestli mu přineseš vlastní díly, nebo ne, pokud jsou to ty správné.

Jinak naše rodina automobil nevlastní.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dubraro

Nenosím, ani nemohu, auto je na operativní leasing.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Schluker

Nenosim, nevidim k tomu ani moc duvod. Navic pokud je auto treba v zaruce nebo na uver/leasing, tak to ani nelze. Osobne chodim jen do autorizaku, ktere to obecne neumiznuji.
Mechanik bude urcite nastvany kvuli marzi. Taky treba nemusi chtit pouzivat dily, ktere nezna a riskovat, ze zakaznik bude nespokojeny s odvedenou praci, ikdyz to bude vinou nekvalitnich dilu. Zakaznik take muze dodat nespravny dil a co pak?
Pokud vam vadi, ze je mechanik nastvany, tak si najdete jineho, kteremu na tom nezalezi. Nemusite chodit prave jen k tomu jednomu, ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Chodím k takovým servisákům, kteří nejlépe vědí co moje auto potřebuje. Pokud usoudí, že některý díl je vhodný sehnat u šroťáka, tak to udělají. Pokud usoudí, že spojka je vhodnější Sachs než noname, tak s tím nemám problém.
Jen bych podotknul, že servisáci ve velkoobchodě nakupují za jiné ceny než já. A většinou mi řeknou – dílo byly za tolik, práce za toli, celkem je to xxxxx.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek