Dex

Nosíte rádi obleky (společenské oblečení)?

Mně je to třeba docela nepříjemné a raději nosím volnější styl :D ..

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
suaeda

Ne

Nemusím mít na sobě oblek ale někdy je to v zaměstnání nutnost. Ono to přece jen má úroveň. Na druhou stranu i já jako muž oceňuji, když se mnou jedná žena v kostýmku, či šatech a ne jen ve vytahané obnošené halence a v riflích.

Další odpovědi
quentos

Ne

Ne, připadám si v tom jak exot. Všichni se pak na vás na ulici vohlížejí. Ale je to pořád příjemnější než vidět mezeru před otazníkem.

Tw!st

Ano

dubraro

Ne

Kravatu a sako upřimně nenávidím.

replicator

Ne