Nosíte rádi flanelové košile?

Já je od jisté doby přímo nenávidím.
http://2i.cz/8655e3c9­1a
Doplňuji:
Barbakane neptal jsem se na Zemana ani na Vivat ,ale jen na košile!

Nejlepší odpověď
anonym

ano,nosím je rád

Doplňuji:
Mám jednu zataplenou s podšívkou a vůbec mi to žíly netrhá.

Další odpovědi
dejavu

ano,nosím je rád

Doplňuji:
Nosím je ráda, ráda je vídám i na manželovi a dobře se žehlí. :) Záleží ale na vzorku, některé kombinace jsou dost šílené. Zeman v mém životě není tak významný, aby mi je zhnusil, nejsem tak snadno ovlivnitelná.

jepik

ano,nosím je rád

anonym

ano,nosím je rád

A zrovna takovou jakou má pan president Zeman. VIVAT Zeman!
Doplňuji:
jugar, a já ti odpověděl na tvůj dotaz, zda nosím flanelovou košili a v odkazu je přece i pan president Zeman, kterému vzdávám hold a ještě jednou: VIVAT Zeman!

Mapel

ano,nosím je rád

Až budeš muset v zimě makat venku, tak je začneš mít rád. Flanelky jsou klasické pracovní košile.

brillant

ano,nosím je rád

sevos

ano,nosím je rád

Drap

jiná odpověď

Ne pravidelně ale občas ano. Mám jich několik

silesnet

ano,nosím je rád

Děda Louda

ano,nosím je rád

Pepa25

ano,nosím je rád

Doplňuji:
Nicméně to nemá s žádnými politiky ani politikou nic společného, páně Klausovo rozdělení předmětů běžné potřeby na „pravicové“ a „levicové“ je kravina …

Rocker

ne a nikdy nosit nebudu

Doplňuji:
Nenosím košile,jen trika.http://www­.nosferatu.cz/i­mages/produkty/nu/69465_­2.jpg

jáára

ne a nikdy nosit nebudu

dědapetr

jiná odpověď

Doplňuji:
Ne,nenosím košile,ale mikiny a trika.

da ny

ano,nosím je rád

Pro příjemný , hřejivý materiál ano.

NelieM

ano,nosím je rád

Doplňuji:
Mám ráda košile, ale ty modernější, určitě ne ty co jsou na obrázku :D Hodím pod ně bílé, nebo černé tílko, popř. ohrnu rukávy, nebo si ji svážu.

Vašekva

nosil jsem,akle převlékl jem ji za lepší

Nosil jsem je, ale nyní nesnáším košile

anonym

Pro Mapel,venku taky dělám,ale flanelku k tomu nepotřebuju.