Avatar uživatele
Dasavenclo

Dámy, nosíte barevné šperky?

nosíte barevné šperky dámy?

Ahoj ženy, prosím jakou značku šperků rádi nosíte? Mám ráda barevné šperky, nejlépe se zlatým. Ráda vyzkouším šperky od jiných značek.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2107 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Malvína

Mám to různé. Většinou si kupuji různé „cetky“ v běžných řetězcích (Takko, H&M,..) na jednu sezonu. Více stejně nevydrží a příští rok nejsou „in“ 🙂 Mám i pár kousků z místního zlatnictví. Avšak jen stříbro, bílé nebo růžové zlato. Klasické nevyhledávám. Pár náušnic mám od značky Swarovski. Velké množství různých, barevných a podstatně kvalitnějších šperků mám koupených různě z internetu. Hledám a hledám, co mne zaujme 🙂 Většinou jsou takové šperky originály a v prodeji po jednom kuse.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jakub Tlapal

Přítelkyně se barev bojí 😁 . Nic barevného nenosí. Šperky, oblečení, nic. Trochu si z ní dělám srandu, že je jak šedá myš. Já jsem totiž pravý opak, tak se vyrovnáváme 🙂 . U těch šperků zvládne maximálně nějaký barevný kamínek, takže jsem jí letos k narozeninám koupil řetízek ve znamení berana s červeným korálkem.

Avatar uživatele
Dasavenclo

Děkuji dámy oboum :) Ráda bych doporučení na nějakou dobrou značku. Cetky dlouho nevydrží :(
Miluško To neznám, kde takový obchod je? NEbo mají eshop?

před 2103 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MiluskaN3

Eshop to nevím, ale obchod je třeba ve Freeportu ;) Freeport.cz

před 2100 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dasavenclo

Moc děkuji za doporučení, zkusím na to mrknout 🙂 Díky, pěkný den!

před 2088 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MiluskaN3

Tak to se určitě mrkni do obchodu FREYWILLE 😉 zlaté, barevné šperky, to se ti bude líbit. Také jsou to moje velmi oblíbené. Mám od nich toho docela dost.

před 2104 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek