Dasavenclo

Dámy, nosíte barevné šperky?

nosíte barevné šperky dámy?

Ahoj ženy, prosím jakou značku šperků rádi nosíte? Mám ráda barevné šperky, nejlépe se zlatým. Ráda vyzkouším šperky od jiných značek.

Nejlepší odpověď
Malvína

Mám to různé. Většinou si kupuji různé „cetky“ v běžných řetězcích (Takko, H&M,..) na jednu sezonu. Více stejně nevydrží a příští rok nejsou „in“ 🙂 Mám i pár kousků z místního zlatnictví. Avšak jen stříbro, bílé nebo růžové zlato. Klasické nevyhledávám. Pár náušnic mám od značky Swarovski. Velké množství různých, barevných a podstatně kvalitnějších šperků mám koupených různě z internetu. Hledám a hledám, co mne zaujme 🙂 Většinou jsou takové šperky originály a v prodeji po jednom kuse.

Jakub Tlapal

Přítelkyně se barev bojí 😁 . Nic barevného nenosí. Šperky, oblečení, nic. Trochu si z ní dělám srandu, že je jak šedá myš. Já jsem totiž pravý opak, tak se vyrovnáváme 🙂 . U těch šperků zvládne maximálně nějaký barevný kamínek, takže jsem jí letos k narozeninám koupil řetízek ve znamení berana s červeným korálkem.

Dasavenclo

Děkuji dámy oboum :) Ráda bych doporučení na nějakou dobrou značku. Cetky dlouho nevydrží :(
Miluško To neznám, kde takový obchod je? NEbo mají eshop?

MiluskaN3

Eshop to nevím, ale obchod je třeba ve Freeportu ;) Freeport.cz

Dasavenclo

Moc děkuji za doporučení, zkusím na to mrknout 🙂 Díky, pěkný den!

MiluskaN3

Tak to se určitě mrkni do obchodu FREYWILLE 😉 zlaté, barevné šperky, to se ti bude líbit. Také jsou to moje velmi oblíbené. Mám od nich toho docela dost.