Nosili byste brýle i když máte v pořádku zrak? Myslím tím jako vzhledový doplněk.

Nemyslim slunecni a dioptricke. Jde mi ciste o ty s pruhlednymi skly bez dioptrii.

Nejlepší odpověď
gecco

Ne…
Nenosím ani jiné ´designové´ doplňky, proč bych měl nosit zrovna brýle, které jsou ´nepohodlné´??
😉

Další odpovědi
Drap

Nenapadá mně ani jediný rozumný důvod proč bych měl něco takového dělat.

Agneta

Ženám s „placatým ázijským obličejem“ je to jakožto módní doplněk doporučováno…Prostě tady platí, když nemá být něco vidět, tak to nějak šikovně zakryj:DDD
Taky je tlustým doporučováno se oblékat černě:DDD

zzzlatokopka

Pokud to budou nějaké krásné a značkové, tak ano, ale jen s barevným sklem, mám ráda žluté a růžové skla:-)

lexx

jo, jako svářeč nebo řidič motorky povinně

Nevíteto?

Ne