Vlčice777

Nokia N96 stále vybitá

Prosím ty kdo mají zkuišenosti s mobilním telefonem Nokia N96.Je to rok co ho mám novej,nabiju baterii a za hodinu je vybitá aniž bych mobil používala.Už mě to štve,přitom baterie je v tom nová.Je na něj ještě rok záruka ale nechci ho posílat až na Slovensko odkud ho mám.

Odpovědi
jáára

jak „nová“ je baterka?

Gifos

Zde je možná vada na přístroji, která je pravděpodobně uživatelsky neopravitelná. Zkusil bych vypnout 3g, popř. FB nebo G+, dále může být i špatná nabíječka, hlavně pokut požíváte neoriginální.

anonym

vybytí do hodiny mohou způsobit jen dvě věci, buď softwarová chyba (nějaká aplikace vám tam možná vytrvale běží na pozadí a vytěžuje CPU, to byste měla poznat podle toho že se telefon v oblasti CPU zahřívá). Pokud je to tento problém doporučuji uvést telefon do továrního nastavení a zkusit zda problém zmizel… pokud problém i po resetu přetrvává, zkuste koupit novou baterii třeba zde http://goo.gl/xX7E­O2
Doplňuji:
svůj telefon můžete uvést do továrního nastavení vytočením čísla *#7780# tím vyloučíte softwarovou příčinu vybíjení a telefon se tím nejspíš i znatelně zrychlí.