Avatar uživatele
Vlčice777

Nokia N96 stále vybitá

Prosím ty kdo mají zkuišenosti s mobilním telefonem Nokia N96.Je to rok co ho mám novej,nabiju baterii a za hodinu je vybitá aniž bych mobil používala.Už mě to štve,přitom baterie je v tom nová.Je na něj ještě rok záruka ale nechci ho posílat až na Slovensko odkud ho mám.

Zajímavá 0 před 3735 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
jáára

jak „nová“ je baterka?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Gifos

Zde je možná vada na přístroji, která je pravděpodobně uživatelsky neopravitelná. Zkusil bych vypnout 3g, popř. FB nebo G+, dále může být i špatná nabíječka, hlavně pokut požíváte neoriginální.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

vybytí do hodiny mohou způsobit jen dvě věci, buď softwarová chyba (nějaká aplikace vám tam možná vytrvale běží na pozadí a vytěžuje CPU, to byste měla poznat podle toho že se telefon v oblasti CPU zahřívá). Pokud je to tento problém doporučuji uvést telefon do továrního nastavení a zkusit zda problém zmizel… pokud problém i po resetu přetrvává, zkuste koupit novou baterii třeba zde http://goo.gl/xX7E­O2
Doplňuji:
svůj telefon můžete uvést do továrního nastavení vytočením čísla *#7780# tím vyloučíte softwarovou příčinu vybíjení a telefon se tím nejspíš i znatelně zrychlí.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek