Monigue

Nokia N9-sluchátka

Ahoj,koupila jsem si vytouženou Nokii N9 a stáhla do ní hrozně moc písniček.Dostala jsem k ní i sluchátka,ale když je připojím stejně hudba hraje nahlas a ne do sluchátek,zkoušela jsem to najít v nastavení a nic..nevíte jak to udělat nebo natsvait?Zkoušela jsem i jiná sluchátka a žádná nehrajou :( Nevíte??
Doplňuji:
Slchátka speciální k Nokii N9 právě mám a zkoušela jsem je tam dát i dřív než to začne hrát i později a nic :)

Nejlepší odpověď
www

Sluchátka nemohou být libovolná, měla by být výlučně pro N9.
Další možností je zkusit nejprve připojit tvoje sluchátka k mobilu a teprve pak spustit přehrávání.
Pokud máš sluchátka pro N9 a uvedené nepomohlo, zajdi s mobilem i sluchátky do nejbližšího servisu.
Sluchátka pro N9, příklad:

Zdroj: namobil.cz/uvodni-stranka/sluchatka-stereo-nokia-c17/sluchatka-pro-nokii-na-nokia-n9-original-i2331/

Další odpovědi
kofča

měla jsem stejný problém, ale stačí sluchátka pořádně zapojit, pořádně je domáčkni a je to ok.