MileyCyrus14

No nezbyde nám nic jiného než se učit. Ale když v 7roč . Propadnem tak v 8 vyjdem ne? Nebo pujdem i do 9??

Nejlepší odpověď
annas

Když neuděláe opravné zikoušky – maximálně jsou povolené ze 2 předmětů – budete opakovat 8. ročník. Tím budete chodil 9 roků do školy, vyjdete v 8. třídě, nezískate základní vzdělání, ale splnite povinnou školní docházku.

Podívejte se do odkazu.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/propadam-na-zs-a-jsem-prijatej-na-obor

Další odpovědi
lukas.zmizik

neuč se vůbec,…kopáč kanálů je nedostatkové zboží, je to slibná budoucnost

Awe

Být tebou, nezabývam se „co když“.Ale snažil bych se dělat vše proto abych to nemusel dělat.V dnešní době už se z 8 třídy nevychází.Takže pravděpodobně budeš muset dodělat i 9.Podle mého záleží potom na SŠ jestli vezmou žáky co nemají dodělanou ZŠ.Nezjišťuj informace co by mohlo být.Podle toho že je úterý 9 hodin dopoledne bych řekl že stejně nejsi ve škole když máš čas vysedávat u PC.Neseď na netu a běž se učit na ty zkoušky!Já lidi bez práce co parazitujou na státě a tím pádem na pracující občany živit nechci.V 7 třídě propadat je ostuda.Co na to rodiče?Tobě je jedno že budou za kretény co si neumí vychovat syna/dceru?Vsadím se že nebudeš úplný debil jenom na to sereš tak jako většina.Holky,zá­bava a poflakováni co?Na to bude ještě dost času

anonym

Pokud chceš jít z osmé třídy zrovna dělat, tak se neuč.Pokud jednou vživotě si budeš chtít zvednout vzdělání, tak do žádné školy nevezmou, pokud nebudeš mít dodělanou devátou třídu (do školy sice nebudeš muset chodit, ale budeš dělat před komisí všechny písemky jako žáci z devátých tříd.)
No a pokud chceš parazitovat na tomto státě a nebo být bezdomovcem, tak se klidně neuč a vyjdi už ze sedmé třídy (znova propadni).

Bauška

Pokud by si udělala opravné zkoušky a v 8.ročníku opravdu zabarala, tedy učila se, nedělala průšvihy, nosila domácí úkoly… Tak je možné zažádat vedení školy, ředitele o absolvování 9. ročníku. Je jen na něm, jak se rozhodne.