bolak

No nejsou ty Němci chytrej národ?

Tak oni maj v Africe turisty, který se stýkaj s ebolou nakaženýma černouškama, a místo aby jim řekli: „Zůstaňte na místě, přestaňte olizovat příbory po nemocnejch lidech a nechte se vyšetřit lékařem jestli náhodou nejste nakažení, než nasednete do letadla“, tak jim pošlou fax: „Honem, možná máte ebolu, rychle přijeďte zpátky do Evropy a choďte po úřadech kde je nejvíc lidí“.

Nejlepší odpověď
jjj123456789

Pseudohumanismus je svinstvo.

Další odpovědi
badisko

No co ti nato mame rict … nemcum to nikdy moc nepalilo ..:D ..

mosoj

Bolaku, Bolaku. Jak píši jinde, nejenom Němci utíkají ........

MonkeyKing

To si nevybereš, jestli Němci nebo Američani – taky nevíš kdy a kde chytneš nějakou chřipku nebo rýmu, tak co?

ponovotny

jestli voni to zase nerozjeli v eugenice

zjentek

no nejsou ..kvůli nějaký rýmičce si nerozházím rodinu v reichu

zjentek

no nejsou ..kvůli nějaký rýmičce si nerozházím rodinu v reichu

Agneta

badisko >>>právě naopak, Češi měli taky možnost prohrát válku a teď mít 60 000 Kč měsíčně a né deset :DDD

ponovotny

Slováci tenkrát kopali za Němce a taky žádných 60 nemají

Agneta

no to se zametá pod koberec:DDD, teď mají už legendu o nějakém „SNP“, si vycucali honem rychle z prstu:DDD

Agneta

nemůžeš srovnávat předválečné Česko s nějakým „bačovským“ Slovenskem, kde se začalo s průmyslem až po válce, Česko bylo na německé úrovni, nebo né? A Slovensko na Ukrajinské:DDD

ponovotny

jsem tím chtěl jenom říct, že ta prohraná válka nebude ten pravý důvod. Amerikánci taky prohráli ve Vietnamu a jde to s nima od té doby od deseti k pěti ;) V tom bude spíš nějaký zváštní charisma Němců. Možná na tý čistý rase je něco pravdy ;)

Agneta

hlavně to nezadávej jako otázku, neboť takových trolů je tu už dost, já bych raději zase něco o víře:)