Niikii

Nintendo Wii

Dobrý den,potřebuji NUTNĚ pomoc.Nemáte tu někdo nintendo wii?nebo nějaké zkuššensosti s ním?já teď hrála tennis a jak jsem hrála,omylem jsem bouchla s tím,,ovladačem´´ do skříně a ono to teď nefunguje!!nebo ne ne´funguje,reaguje to,ale když teď chci hrát píše mi to tam že wii remotes nemá spojení s wii motionPlus! Že to nemá spojení,nebo tak!Nevíte co mám dělat?táta mě asi zabije..

Nejlepší odpověď
anonym

niikii prave proto je kolem toho ovladace takovy pogumovany prusvitny obal aby se to nestavalo, moc casto …

takze wii motion plus je toto
http://www.di­gitalbattle.com/wp-content/upload­s/2009/05/wii-motion-plus.jpg
… JE TO JEN TA MALA odpojitelna krabicka kterou vidis vpravo dole, zkus ji odpojit a znovu poradne pripojit, mozna jen vyletla z konektoru.
Doplňuji:
je to holt aktivnejsi ovladani … s ovladacem se hodne mava, macha, rotuje a poskakuje … musi se davat pozor. Pouzivat to pogumovani a privazovat ovladac k zapesti.

Další odpovědi
ReHu

Myslím si to stejně jako geOrge. Třeba jen vypadl konektor.
Ale myslím, Niikii, že jsi asi pěkné číslo. Jak jsi mohla omylem bouchnout ovladačem do skříně?