HarpPlayer

Proč se „Vietnamec“ v odkazu níže jmenuje španělsky Surio Mario Martinéz Juaréz Ferdinando?

Víte to někdo?
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=DJPgC0MU­IEY

Nejlepší odpověď
annas

Redaktor se obrací na Jiřího Krampola.

"Pamětníci vzpomínají, že jste si jednou vystřelil i z Vietnamců.

To je úplný nesmysl. Jednou jsme s Miloslavem Šimkem dělali scénu nazvanou Surio Mario Martinéz Juaréz Ferdinando podle našeho spolužáka, který byl z Ceylonu. Byl hrozně maličký a mluvil špatně česky. Scénka byla postavena hlavně na tom dlouhém jméně, představovali jsme si, jak mu maminka zpívá ukolébavku: Surio Mario Martinézi Juarézi Ferdinando, spi, zavři očka svý, nebo Jedna, dvě, Surio Mario Martinéz Juaréz Ferdinando jde, nese pytel mouky…

Nevím, proč si to lidi přebrali tak, že si děláme legraci z Vietnamců. Znáte snad Vietnamce, který se jmenuje Surio Mario Martinéz Juaréz Ferdinando"

Zdroj: https://www.id­nes.cz/kultura/film-televize/jiri-krampol-nikdo-neni-dokonaly.A020704_141­422_filmvideo_vlk

Další odpovědi
Dochy

Jaký Vietnamec? Honolulu je ve Vietnamu?

elkon

Není to žádný Vietnamec. A navíc, Krampol už mnohokrát vysvětloval, jak to se scénkou bylo ve skutečnosti a proč se postava tak jmenuje.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.