ventou

Nezobrazuje se na internetu okno seznam.cz

Dobrý den. Mužete mě poradit ohledně internetu. Když kliknu na spustit prohližeč internet exploter jen mě stranka na monitoru „problikne“ a nezobrazi se, jindy se zobrazí a za 2 vteřiny se zobrazí text, chybové obnovení webové stranky, stranka se zablokuje a nejde odstranit z monitoru, až zmačknu Ctrl+Alt+ Delete tak zablokovanou stránku odstraním, na teto strance se nezobrazí ani seznam. cz jen stranka se nezobrazuje. Mužete mě poradit kdo ma zkušenosti čím to muže být zapřičíněno a jak to odstranit. Děla mě toto asi týden, před tim se stranka občas zablokovala, ale seznam se mě vždy zobrazil. Připojeni internetu je v pořádku. Děkují za rady.

Odpovědi
Miroslavst

Bych řekl, že v nepořádku bude ten IE co používáš. já mám mozillu a jsem spokojen. Přečti si pár recenzí na IE a taky změníš.

roxy52

Taky mám po špatných zkušenostech Mozillu a návrat na Seznam by u mě bylo jenom v případě největšího ohrožení a to se asi nestane ,takže už měnit nebudu.