Dlostev

Špatné zobrazení textu v prohlížečích

Nevíte jakým způsobem vyřešit takového špatné zobrazení textu u některý stránek, děje se to asi od minulého týdne, jen u některých webových stránek, většinou zahraničních. Nevíte kde může být problém? Myslel jsem, že to bude způsobovat nějaké špatné rozšíření v Chromu, ale děje se to i v Exploreru. A žádný nový software jsem minulý týden neinstaloval.. http://s22.pos­timg.org/x51qdz267/­kick.jpg, http://s22.pos­timg.org/9tdmov­nwf/kick2.jpg
Doplňuji:
Už jsem zkoušel, bohužel :/ Vrtá mi hlavou proč se to děje jen u některých stránek a například zrovna u toho Kickstartru to není ani celá stránka, záhlaví s horním menu se zobrazuje úplně normálně. Ale moc děkuji za reakci :)

Nejlepší odpověď
Bedy

Kdybych to viděl na monitoru, tak bych řekl, že je zapnuté přílišné vyhlazování. No zkuste se schválně podívat do nastavení zobrazení, zda-li máte nastavenou jen standardní metodu vyhlazování – ne ten Cleartype. Ale vyloženě vařím jen z vody.

Další odpovědi
arygnoc

neposielajte odkaz na obrázok stránky, ale na stránku samotnú.

môžu to byť neštandartné fonty, prípadne obrázky (málo kvalitné), proste chce to vidieť zdroják stránky.