tony2412

Jak zrušit nápovědu v IE?

Jde mi o to, že když zadám něco do prohlížeče, tak mi hned naskakuje nápověda v tom řádku, něco jako v mobilu při psaní SMS T9, ta nápověda pod řádkem by byla v pohodě, ale přímo v tom řádku mě štve!! Nevíte jak to mám zrušit?

Odpovědi
Kepler

Nevím, jestli ti správně rozumím, ale ten našeptávač mívám zobrazený šedě (ve win7 a IE 11), takže jej ignoruju, dopíšu svůj text a dám enter. Svezu se s tebou a přidávám dotaz: jak se zbavit bublin s anglickým překladem, kdykoliv se kurzorem dotknu nějakého slova v textu (někdy ani to ne). To zase míchá mně!

mosoj

Keplere, odinstaluj Google toolbar.

Kepler

Jéžiši, to ani nevím, co to je. Vědomě jsem si ho nenainstaloval. Ale zkusím to. jestli ho v PC někde mám.. Vždyť já ani google téměř nepoužívám.