Ketrouš

Neznáte někoho kdo má atopický ekzém okolo 14–17 let? Jelikož nikoho takového neznám a si připadám jako vyděděnec.

Ráda bych s někým takovým dala třeba chat. =)

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Schluker

znám

Alesh

neznám

Neznám, ale vím, kdo ti od něj pomůže… ne, opravdu to není vtip. Můžu ti dát kontakt na člověka, co ti s tím pomůže. Kdyžtak se ozvi.

Vlastně to můžu napsat rovnou sem, příp. i pro ostatní, co trpí. V rodině máme zkušenost s léčbou Věry Zikové, viz zdroj. Rozhodně se nejedná o žádné šarlatánství, ale o dietní plán apod.

Zdroj: https://verazi­kova.cz/

paul1

znám

Vnučka měla asi do 12 let, potom jí to samo zmizelo. Dá se to léčit, tady je link:

Zdroj: https://euc.cz/clan­ky-a-novinky/clanky/a­topicky-ekzem-priciny-priznaky-a-lecba/

Dochy

neznám

Neznám, ale to proto, že aktuálně mně tato věková kategorie míjí. Znám spoustu jak mladších tak starších. Rozhodně kvůli tomu nejsi žádný exot.

Michala11

znám

Jsem celožitotní atopik, jen věkově už neodpovídám. Pomohla mi až v dospělosti alergoložka, která konečně přišla na to, kterým potravinám se vyhýbat a kortikoidy.
Moc dobře vím, jak nelehké to může být- obzvlášť v určitém věku.