Peter Kus

Neznáte někdo rychlý a účinný přípravek na hubení štěnic?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Neznám. O hubení štenic jsem se naštěstí nikdy nemusela zajímat.

Další odpovědi
jáára

Tak to máš blbý…

Štěnice se musej usmrtit teplem (vajíčka a jiná stádia vývoje – nevím). V truhlárně jsme likvidovali štěnice v sušárně dřeva. ( nějaká zakázka – veškerej nábytek. asi drahej) ta teplota byla dost vysoká, 50+

anonym

Neznám,nemám,ale slyšel o hubení štěnic plynem , tady máš spousty nápadů,
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=huben%C3%AD+%C­5%A1t%C4%9Bnic

dr.luha

Můžeš zkusit Frontline spray. Ůčinná látka fipronil je pro teplokrevné živočichy relativně bezpečná a zabírá na veškerý hmyz, nejen na blechy.