TeryB

Neznáte někdo program na upravu fotek: že máš třeba 2 fotky a dáš je k sobě že s toho máš 1 fotku

Odpovědi
badisko

Zoner photo studio … ale s vrstnamy umi pracovat snad kazdy.. graficky editor …doporucim ti gimp.. http://www.sta­huj.centrum.cz/gra­fika_a_design/tvor­ba_grafiky/bit­mapove_editory/gim­p/ ten uz muze konkurovat Photoshopu a je zdarma …:D
Doplňuji:
PS; To coby se ti mohlo hodit je funkce klonovaciho razitka … proste preneses kousek obrazu do druheho obrazu …bez toho aby jsi musel ten predchozi obraz vytahnout z vrsvy a vlozit ho do nej … ale vsak se podivej je to zadara a paradne se stim vyblbnes …

anonym

Např. GIMP ( http://www.gim­p.org/ ), je zdarma a je výborný…
Jednu fotku vložíš do jedné vrstvy, druhou do druhé, vybereš co má z které fotky zůstat a ´doladíš´ přechody…
___
Samozřejmě musíš i ´něco´ umět – žádný program neumí číst myšlenky, je potřeba s ním umět pracovat.
😉

Kat ka Suky

Photoshop,gimp a dalši
Doplňuji:
Nebo
Obe vytiskni nastrihej je a slep je k sobe