sio

Neznáte někdo program, který umožní v klávesnici psaní háčku nad souhláskami bez stisknutí klávesy Shift?

Před lety jsem takový používala – v podstatě sám vybral, kam umístit čárku a kam háček – ale už si nepamatuju, kde jsem ho stáhla. Děkuji

Odpovědi
franku

Problém s českým jazykem?

Sůwa

Při zmáčknuté klávese Caps Lock se automaticky píší písmena v horní řádce velká a s diakritikou

sio

Děkuji, ale to vím 🙂. Jde o to, že ten program umožňoval třeba háček nad malým n psát bez stisknutí klávesy Shift automaticky. Tedy ň, ne ń. Byly tam i jiné vychytávky. No, škoda, dost to usnadnilo dlouhé psaní.....

sio

Pro Franku: Ne, nejde o problém. Ten program jen hodně usnadňoval psaní......