Jahoda

Neznáte nějaký program, který mi bude stahovat film rychleji?

Zdravím! Neznáte nějaký program, který mi bude stahovat film rychleji! Prosím, napište i internetovou stránku, kde bych ho stáhla. Děkuji moc

Odpovědi
Muerte

mno tak to velice pochybuji stahovani filmu zalezi velice na trychlosti interbetu a servru ze ktereho ho stahujete tak se mejte hezky