Ciss

Neznáte nějaký přípravek, po kterém by nebyly tak vidět jizvy, popř. čím jizvy zamaskovat?

Kd\ž na ně nanesu makeup tak jsou sice trochu zamaskované, ale žádný zázrak to není.
Doplňuji:
Ano, děkuji, prosímvás mohla byste mi ještě napsat odkaz na nějakou stránku, kde ten camouflage krém prodávají?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Existují krémy „camouflage“ /kamufláž/,které zakryjí všechny vady,od pigmentových skvrn až po tetování a jizvy.
Doplňuji:
http://obchod­.imagejbc.cz/kos­metika/perfect-blend-camouflage-kamuflaze.html

Další odpovědi
Terryle

Možná ta korekční tyčinka – dá se koupit i v opačném odstínu (na červené jizvy korektor s nádechem do zelena), což prý funguje líp.
Nebo make-up s větší krycí schopností. Já si koupila nedávno Dermacol speciálně na akné. Drobný jizvičky po bolácích to kryje celkem fajn, ale na větší jizvy to asi stačit nebude. Zkusila bych ten korektor + na to make-up…

zdemo

Měl jsem hlubokou jizvu nad kolenem až do půli stehna.Vyrobenou pádem železné oje přívěsného vozíku při nepozornosti.Kdesi jsem vyčetl,že se to dá korigovat,když se vytlačí z kuličky E-vitamínu ten olej.Po zahojení rány cca po půl roce,jsem to zkusil a aplikoval asi půl roku.Z 15cm dlouhé jizvy mám jizvu cca 3–5cm.Dalším aplikováním by se prý docílilo úplně hladké kůže.Nezkouším dál,nevím.Prý to hojí i jizvy uvnitř těla,i vrásky apod.Nutno vyzkoušet.

Zdroj: z vlastních zkušeností

Wanny

používám OK Gel a OK Balsam.

Zdroj: www.okg-family.ic.cz