Vlk-Gabriela

Neznáte nějaký přípravek na přibrání hmotnosti ?

Nemyslím tím tablety, ale spíše něco jako rozpustný ochucený prášek do mléka či vody. A pomůže i když jsem hubená po rodičích ? Jinak se stravuji pravidelně několikrát za den a sním prakticky každé jídlo nebo pochutinu. Ještě dodám, že je mi 30 let a měřím něco přes 171cm a vážím ani ne 50kg. Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
briketka10

http://prodiv­ky.tomsh.cz/jak-pribrat-na-vaze/
KLIKNI NA TENTO ODKAZ SNAD SE TI BUDE HODIT,JINAK JSOU TU DALŠÍ,JESTLI MÁŠ GENY PO RODIČÍCH TAK BUDEŠ MOŽNÁ CELÝ ŽIVOT ŠTÍHLEJŠÍ.

Další odpovědi
Tom20

Pro přibrání váhy je dobrej Pangamin.Jsou to tablety,ale skoro přírodní,chmelový roste po nich chuť k jídlu a příbírá se po nich taky trochu.Dají se i rozkousat.Na návod ale nekoukejte,nejlepší je sníst jich aspoň 15 denně.Nehrozí u toho předávkování,možná tak štávy;nic jinýho.Nic jinýho efektivního neznam.

01Ricco

Pivo a bůček, dobrá je taky husa s knedlíkama.

Lékárna

Pěkný večer,často stačí B-komplex forte,nebo Pangamin.