hanka R+

Neznáte nějaky dobrý film nebo dokument o Adolfu Hitlerovi…a nebo Druhé světové valce :)

předem děkuji za opovedi :o) z pozdravem Hana Lindemann

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Skvělý film. Doporučuji!

Zdroj: http://www.uloz­to.cz/8086599/­pad-treti-rise-cz-2004-avi

Další odpovědi
led

5 dielna epopeja Osvobození – dej sa odohráva aj v Čechách
Most v Remagene – nakrúcal sa v Čechách
Bitka v Ardenach – posledný vážnejší odpor Nemeckej armády na západnom fronte
je ich strašne veľa

chudst

Pro upresneni – Downfall je totez, co Pad treti rise :)

Doporucuji napriklad mimo vyse zminenych:
„Serialy“ (dokumenty) – Hitlerovi muzi, Naciste a konecne reseni, 12 let Hitlerovy vlady.

Dokumenty tocene jako filmy: Schnidleruv seznam, Adolf Eichmann, Konference ve Wannsee, Sila lidskosti – Nicolas Winton, Život za život – Maxmilián Kolbe, Sophie Scholl, John Rabe – Ctihodny obcasn Treti rise.

A z „filmu-nedokumentu“ – Chlapec v pruhovanem pyzamu, Pianista, Posledni transport…

A pak existuje miliony a miliony dokumentu, ktere zde ani nepisu. (Ale co se tyce dobrych filmu ci dokumentu v podobe filmu/serialu, take by me zajimaly a rad se inspiruji radami, ktere tu ostatni poskytnou vam :))

FOG

Ja mam „Downfall“ s hercem Bruno Ganz.
O dubnu 1945 v bunkru.Rezie-Oliver Hirschbiegel.

alili

schindlerův seznam…skvělý film…, všichni moji blízcí, pianista,

veunka1394

Užasný film je Zlodějka knih tady to můžeš stáhnout: https://sdilej­.cz/6333629/Zlod%C4%9Bjk­a+knih+.Book+Thi­ef+The+.2013+CZ+Dab­+BRRip.avi

Pak je také dobrý film Vzestup zla je to na dvě části vzestup zla část 1
A vzestup zla část 2 toto najdeš na ulož to .. :)