Barya

Neznáte nějakou úklidovou firmu nebo agenturu?

Dobrý den, hledám práci uklízečky v Německu (až bude možnost tam jet). Bydlím kousek od hranic na severu Čech. Neznáte někdo nějakou úklidovou firmu nebo agenturu na úklid? Ideálně úklid kanceláří, aut,škol,....­.Děkuji mnohokrát.

Odpovědi
PepasAvalonu

Založ si uklízecí společnost. Nic k tomu do začátku vlastně nepotřebuješ (mop, hadr, koště a podobně, za pár Kč). Postupně pak můžeš firmu rozšiřovat, přibírat zaměstnance, reinvestovat do firmy. Pak můžeš mít vlastní větší sídlo společnosti a uklízet po celém Německu/Česku s mnoha zaměstnanci. I na uklízení můžeš pořádně vydělat. ;)
V začátcích by to vlastně fungovalo úplně stejně, jako bys byla u někoho zaměstnaná. Jen bez nadřízených. Těmi by samozřejmě stejně byli ti lidi, u kterých bys uklízela. Když bys pak měla víc zaměstnanců, tak už bys ani nemusela uklízet (kdybys nechtěla), jen vést podnik, klidně ho pak i prodat.

JežíšKristus

To se spíše zeptejte v Německu. Snažte se ale býti firemním zaměstnancem, nikoliv agenturním pracovníkem – ti mají zpravidla horší podmínky.

Drap

Odpovídám na otázku. Ano, znám úklidovou firmu. Neuklízí však v Německu a i kdyby uklízela, tak v současné době by tě jistě nezaměstnala.

Midoc

Znám firmu působí asi jen v ČR.
https://www.bru­co.cz/

da ny

Ano, neznám. Se znalostí jazyka si jistě v nějaké firmě (kanceláři, škole) práci seženete.
S agenturou a bez znalosti jazyka je to tak na úklid po stavbě, ve výrobních halách aj..
Nebo (i v agentuře) nad sebou budete mít českého drába, který ovládá NJ,
odkázaná na to, co a jak Vám přetlumočí. Roky možná ani nebudou započítané na důchod, musíte si ohlídat zdrav. pojištění atd.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.