Avatar uživatele
hanka R+

Néznate nějakou slavnou celebritu, která brala drogy a umřela?

předem děkuji za odpovedi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, rynek878 před 4792 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fablen

Kurt Cobain, Jim Morisson

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

River Phonix,bratr slavnějšího Joaquina ,zemřel v náruči Keanu Reevese,ale už je to taky pár let.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Myslím, že třeba Fredie Mercury. Ovšem zda má být požívání drog příčinou úmrtí to jsi nesdělila a tudíž to nevím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnr54

Janis Joplin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rynek878

Elvis Presley,
za svůj život stihl vydat neuvěřitelných 76 alb a kolem stovky jednotlivých singlů. Téměř celý život se mu přezdívalo Král rock´n´rollu, protože tento hudební styl proslavil. Stal se uctívaným hudebníkem, jehož podobizna byla k vidění i na poštovních známkách. Zemřel ve svém sídle v Gracelandu na předávkování drogami.

Zdroj: http://www.el­vispresley.es­tranky.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Byla jich spousta Haničko.
Jimmy Hendrix
Janis Joplin
Jimi Morrison
Brian Jones
Gary Thain
Tomy Bolin
Je to jen malý zlomek těch,kteří podlehli radovánkám a světské slávě která je pomíjivá a omezená.Bohužel-všichni umřeli příliš mladí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Nebo i takový Syd Barrett, spoluzakladatel Pink Floyd… se drogama totálně odrovnal, skončil s muzikou a pak asi třicet let jen přežíval vlastně jako troska na okraji společnosti. Zemřel sice asi „až“ před pěti rokama… ale nebýt drog, žil by možná dýl.

IceT: River Phoenix, toho byla velká škoda. Už od dětství hrál výborně… viděla jsem ho jako kluka ve Stand By Me a šokovalo mě, když jsem na ČSFD četla, že asi ve třiadvaceti zemřel kvůli drogám… :o/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Huhu.koktejl

Německý zpěvák Falco. Bral drogy a byl velký alkoholik. Umřel, protože naboural do autobusu – zdrogovaný a opilý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Smrt Farrah Fawcett – Chlast a drogy!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek