hanka R+

Néznate nějakou slavnou celebritu, která brala drogy a umřela?

předem děkuji za odpovedi.

Nejlepší odpověď
fablen

Kurt Cobain, Jim Morisson

Další odpovědi
iceT

River Phonix,bratr slavnějšího Joaquina ,zemřel v náruči Keanu Reevese,ale už je to taky pár let.

Miroslavst

Myslím, že třeba Fredie Mercury. Ovšem zda má být požívání drog příčinou úmrtí to jsi nesdělila a tudíž to nevím.

gnr54

Janis Joplin.

rynek878

Elvis Presley,
za svůj život stihl vydat neuvěřitelných 76 alb a kolem stovky jednotlivých singlů. Téměř celý život se mu přezdívalo Král rock´n´rollu, protože tento hudební styl proslavil. Stal se uctívaným hudebníkem, jehož podobizna byla k vidění i na poštovních známkách. Zemřel ve svém sídle v Gracelandu na předávkování drogami.

Zdroj: http://www.el­vispresley.es­tranky.cz/

ten který je

Byla jich spousta Haničko.
Jimmy Hendrix
Janis Joplin
Jimi Morrison
Brian Jones
Gary Thain
Tomy Bolin
Je to jen malý zlomek těch,kteří podlehli radovánkám a světské slávě která je pomíjivá a omezená.Bohužel-všichni umřeli příliš mladí.

Terryle

Nebo i takový Syd Barrett, spoluzakladatel Pink Floyd… se drogama totálně odrovnal, skončil s muzikou a pak asi třicet let jen přežíval vlastně jako troska na okraji společnosti. Zemřel sice asi „až“ před pěti rokama… ale nebýt drog, žil by možná dýl.

IceT: River Phoenix, toho byla velká škoda. Už od dětství hrál výborně… viděla jsem ho jako kluka ve Stand By Me a šokovalo mě, když jsem na ČSFD četla, že asi ve třiadvaceti zemřel kvůli drogám… :o/

Huhu.koktejl

Německý zpěvák Falco. Bral drogy a byl velký alkoholik. Umřel, protože naboural do autobusu – zdrogovaný a opilý.

dědapetr

Smrt Farrah Fawcett – Chlast a drogy!