DusanOrlik

Neznáte nějakou aplikaci na blokování SMS zpráv a hovorů?

Zdravim,nezna nekdo osvedcenou appku na blokovani vseho druhu? (SMS,volani) a to tak ze kdyby se mi nekdo pokusil zavolat byl by nedostupny a pokud by chtel odeslat zpravu nepujde to nebo tomu dotycnemu prijde oznameni ze zprava nebyla odeslana…rozumite mi? Nechci aby me porad nekdo otravoval.Diky za tipy

Odpovědi
Dismas

Zajdi si za operátorem, ten by snad zablokovat číslo dokázal.

Mc Merkurion

… hovory jdou blokovat většinou přímo v mobilu …