Gábinka

Neznáte nějaké slavné osobnosti, nebo filmy natočené v Anglii?

Nejlepší odpověď
briketka10

já jich znám spoustu, ale tobě by neuškodilo za celý den co jsi tu položila 11 otázek a myslím, že ještě nějaké přibydou poprosit, poděkovat a nějakou odpověď i opalcovat my tu nejsme jen pro tebe, nebo já mám dojem, že si z nás děláš legraci a pokládáš naprosto nesmyslné otázky a namáhejte se vy tupci..
co, je to tak ?? tak toho nech, nebo budou tvé otázky brzo mazány..
a myslím to dobře..

Další odpovědi
Larissa

To máš nějaký úkol do školy?

Záleží na tom, jestli chceš lidi z moderní doby nebo z „dávné“…

Ale myslím, že toto lehce najdeš v paměti nebo na Internetu. 😉

Natty*

Těch je… Hele normálně si do vyhledávače zadej anglické filmy nebo anglické celebrity/osobnosti a vyjede ti spousta odpovědí!!! Vím, že tě tahle odpověď neuspokojí, ale aspoň najdeš (sám) odpověď na svou otázku…

adamda

např james bond nebo sherlok holmes ostatní ve vyhledavači