samaprace

Neznáte nějaké dobré a levné termální lázně? Česko nebo Slovensko

Nejlepší odpověď
led

Pokiaľ nechcete luxus XXL doporučujem Sklenné Teplice na Slovensku (neďaleko Žiar nad Hronom) www.kupele-skleneteplice.sk

Další odpovědi
Arne1

Slovensko: Dunajská Streda, Male Bielice, Horné Saliby – to jsou ty menší, levnější.
Osobně raději preferuju maďarské – Mosonmagyárovár, Hegykö, Kapuvár; to jsou ty menší blízko k nám.
Ale neuvedls vůbec jaké máš požadavky, jestli to chceš jako aquapark nebo jen se vyhřát v teplé vodě a ve vířivce nebo bubladle.

Kepler

Byl jsem před léty v Podhájské – lázně samotné jsou super. Byl jsem ubytován v privátu za slušnou cenu se vším komfortem, jak je to s lázeňským ubytováním a jejich cenami nevím, ale dalo by se to zjistit na některém z odkazů https://search­.seznam.cz/?q=Pod­h%C3%A1jska&oq=Pod­h%C3%A1jska&sou­rceid=szn-HP&sgId=k0AYDA­qauNMFnbfapXu1hhwok­nwvznzMzGmbYG­wfzq%3D%3D&thru=&su=&aq= Teď tam mají velké slevy.

Smackdown

Lázne poděbrady.

novaklen

My s manželem byli jednou v Maďarsku a bylo to super. Jednalo se o takový wellness pobyt a musím říct, že jsem si to moc užila. Hodně ráda vzpomínám například na ty masáže. Ty byly super. Na druhou stranu, abych pravdu řekla, tak teď v poslední době jsem si mnohem víc oblíbila trochu jiný druh masáží. Konkrétně pak erotické masáže :)

Klaproth

Smack – byls někdy v Poděbradech? Víš co jsou to termální lázně?