wolfragen

Neznáte název filmu?

kluk měl kabriolet ale neměl sedačku spolujezdce ale jeho holka mu jí koupila ale pasovala tam obráceně a statou se přestěhovali ale ten táta byl ňák psychycky v háji že jím umřela máma a chodil kvuli tomu do nemocnice a ten kluk chodil běhat na závody

Odpovědi
Brblal

Bohužel nevím, ale podle toho co píšete se mi náhodou vybavily 2 filmy, které chci znovu vidět, jednak nenáročný ale pohodový letní český film „Jízda“ kde jedou lidi v kabrioletu (skupina Buty) a pak americký film „Rain Man“ kde hraje výborně Dustin Hoffman člověka, který trpí autismem a potká vlastního bratra, oba musím znovu vidět!

Mc Merkurion

@Brblal: … tak z těch to nejni ani jeden …

Brblal

Já vím, že to není ono, jen mi to připomělo tyto 2 filmy.

Mc Merkurion

… aha …