origos

neznama pisnicka/saxofon, beaty, malo textu a rap

byl nekdo vcera odpoledne v praze na vaclavaku v GATE?okolo 3 tam hrali dobrou pisnicku,byl tam saxofon,beat elektronickej styl hudby, docela dlouhy asi 5 minut, byla v tom slova ale ne moc a byla anglicky a tak jako kdyby nekdo rappoval… prosim kdyby nekdo vedel, nebo ho neco napadlo, napiste prosim

Odpovědi
ClaudinQaXxX

Možná něco od Alexandry Stan? z toho alba Saxobeats? Např. Mr.Saxobeat, Get Back.....

barunecka94

vím přesně co myslíš, ale taky scháním co to je za písničku :D
Doplňuji:
Klingande – Jubel tak já už tu svojí našla :)

Janety

Takze jsem si dost jista ze je to pecka od Bakermat one day