Lukasy

Co je to za pisničku?

http://www.you­tube.com/watch?v=i­VAuDicyk0w&fe­ature=relmfu
Doplňuji:
Fakt to tam je sice vim, že to tam někdy byva, ale teď jsem si toho nevšilm, diky.

Nejlepší odpověď
barnajka

Dana Immanuel, písnička ‚Motherfucking Whore‘ (máš to tam napsáno, hned pod počítadlem ‚Líbí se / Nelíbí se‘ ;)

Pro kontrolu: http://www.you­tube.com/watch?v=LV0N4TC­4kS8

barnajka

Za málo ;)

bolak

bod pro barnajku za to že umí číst…

gramotný lidi, ty tu potřebujem jako nácl :)

barnajka

Já teda moc nesolím, bez soli se (skoro) obejdu…
Mám to tím pádem brát jako urážku? :))

bolak

jestli se chceš urazit, tak se klidně uraž :)

..a pak dej vědět jak to dopadlo

(ještě že se nezmínila o tom jak se sůl dostává z těla ven) ;)

barnajka

Jak se dostává sůl z těla ven??? Močí a potem jako ne, nebo co? Jestli víš víc jak já, tak to mě teda pouč, prosím – biologii už jsem dost pozapomínala :))

bolak

no ano, má pravdu ten chlapec, sůl se dostává z těla způsobem který jsi uvedla, je vidět že zas tak urážlivá nejsi, když tě nerozhodí ani přirovnání k látce kterou obvykle lidé močí… ;)

víc než ty neví snad ani otec fura.. biologii, tu prostě nezapomeneš, to je jako jízda na Kole :)

barnajka

A ty jsi už na Kole taky jel? :D

bolak

nikolivěk, to je záležitost pro dva…

mimochodem, kdybychom jeli na Kole, chtěla bys sedět vpředu a držet ho za řidítka a nebo vzádu a vrážet mu ostruhy do boků?