štamgast

Nezdá se vám, že tato stránka uvadá?

Dřív tu byla co pár minut nová otázka a na první stránce bývaly otázky staré max hodinu a teď i několik hodin.

Nejlepší odpověď
iceT

Uvadá,ale ne v tom ohledu,co myslíš.

Další odpovědi
cochee

Prázdniny, dovolené.

sesednizkola

Je léto, tím to je. Sice dospělí lidé prázdniny povětšinou již nemívají, ovšem vynahrazuji si to dovolenými a celkově se všechno tím zpomaluje. V září se zase všechno zrychlí a s otázkami se roztrhne pytel…

ReHu

Myslíš dnes, poslední měsíc, nebo rok?

anonym

Tak sem něco vkydni,ať zase vzkvete!
Plno lidí tu nedřepí jen z toho důvodu,aby tu chatovali.
Někteří sem chodí opravdu poradit,jiní tu seděj i 10 a více hodin denně.
Jsou dovolenky a je léto,tak se nediv,počkej až bude tejden pršet,to to tu zas poroste jak houby v lese.

ptáč

Uvadá, jako novinky cz. Stejné články tam visí několik dní a už není co číst. Ze zoufalství jsem přečetl knihy, http://extras­tory.cz/ a problémy s čechy, kteří nechtějí uvolnit místo. Lidem došly písmena.