arygnoc

nezdá sa vám, že obmedzenie „palcov“ zdevalvovalo hodnotenia otázok i odpovedí?

Nejlepší odpověď
anonym

Bodové žebříčky – jako takové, považuju za poměrně nesmyslně postavené. Neřeším je.
Body ´za odpověď´ vnímám – pokud je udělím, jako vyjádření souhlasného stanoviska s odpovědí – tedy jako svou ´podporu´ správnosti odpovědi někoho jiného – s tím, že nemusím psát odpověď svou – obdobnou. Pokud je má odpověď obdrží, vnímám je také tak.
Body ´za otázku´ beru jako ohodnocení zvláštnosti otázky (někdy je taky udělím – třeba jako oddělení dané otázky od ´věčných plev´ stupidních domácích úkolů a soutěží).
___
BTW – žádného „omezení palců“ jsem si nevšiml – možná proto, že jen odpovídám. Odpovídám proto, abych tazateli pomohl a nebo jen k otázce vyjádřil názor.
A vymýšlet otázky jen kvůli bodům – proč??

Další odpovědi
led

Dnes,
keď bodíky ma vyniesli až na prvú stranu,
zrušme ich…
´aby už nik dobehnúť ma nemohol´.
Nedávno,
lkala som, prečo bodík nemám…
veď ďaleko od čela som…
Ľudia! Buďte človek človeku človekom… Klikajte bodíky!
Teraz,
kričím z plných pľúc: Som proti bodíkom!
ale ruky natiahnuté mám: Sem bodíky, tešia ma…
ďalej v diskusii ->

Doplňuji:
Staly sa len zdrojom čachrov, podvodov a jiných podivných praktik. Ako v politike, viditeľná skupina predstaviteľov svojim počínaním predstavuje celý národ, ako vzorka znalostí a názorov ľudí. Žiaľ, táto skupinka, počtom malá, ale na silných pozíciách, skresľuje pohľad nielen na českej, ale i na slovenskej stránke. Prečo nahadzovať remeň, prečo čakať na ne, veď je to hahaha.

anonym

Jak rád bych sdělil něco některým odpovidajícím, až mi z toho brní jazyk, ale slib se slib.

redy

Ontola -vůbec se mi nelíbí vaše doplnění.(jen urážky)

pak že se vám nejedná o body, když je závidíte annas
a pár dalším uživatelúm.

jirkajirka

Ještě nejsem zlatý a tak na protest omezení bodu se nebudu týden holit a v neděli nepůjdu do kostela!!!!!!
Doplňuji:
IVZES na tá druhé poradně Po.......cz co jsi jste taky pěkně čarovali s bodama

anonym

Ne.
Ale myslím si, že lepším řešením by bylo úplné odstranění udělování bodů.
Doplňuji:
Mám za to, že veškeré příspěvky celkem srozumitelně dokreslují, k čemu je bodování dobré. Jen k hádkám a třenicím.
Zdravá kritika ještě není urážkou.
Jak to s bodováním skutečně je, ví většina uživatelů. Ten, kdo zavedl podvádění v bodování, ví nejlépe, jestli mu to stálo za to.
Opět se dostáváme k otázce: K čemu toto vlastně je?

ivzez

Zatím jsem se zde do systému hodnocení nepronikla
a do přečtení této otázky jsem ani netušila,
že zde lze hodnotit i otázky.

Myslím si, že omezení hodnocení bude mít opačný efekt:
lidé by spíše mohli začít hodnotit pouze to, co si ohodnocení zaslouží.

A souhlasím s Ocko i s Mowlou:
Hodnocení otázek i odpovědí by se dalo zrušit úplně.
Doplňuji:
JirkoJirko, jaké čarování
(já to moc nesleduju)?

zjentek

barbakan: a proč se nevrátíš k barabakanovi nebo k těm jiným rezervám a tam se můžeš vyjadřovat, jak ti zobák narostl ..tady děláš ze sebe šaška a za to ti milosrdně vrátili zlatý nick. Nebuď úplatný, buď normální. Rád hraješ hry? Tak hraj, udělej to pro nestranné uživatele zde, jako já jsem. Rozehrej to, šašku ..vždyť barbakan je svou nepřirozeností k zblití. Mlčíš nebo mlžíš? Nebo za tebe někdo odpoví?
ad gagaga: ty jsi inteligentní- bylo to dost vtipné? Napiš posudek, ať se v tom neplácám, dík. Mafie tě líbá ,)

gagaga

jojo ..zjentek…vtipny jste byl hlavne v tom zaveru, jak pisete o me inteligenci .. :p

anonym

Dla ciebie zjentku. Nie bierz mojego nicka w gębe, zapierdolony kutasie! O co ci chodzi? O to, že jestem mądrzejszy od cebie ? Jesteś taki jak te cipky o których jest mówa. Punkty, punkty, punkty…

zjentek

no vidíš, porušils slib- vydoloval jsem ti něco z gemby
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=wVaKNarDpuw

anonym

A já myslel, že odpovíš polsky, dosvjadčony gurale!

zjentek

jak chceš:
http://www.lou­pak.cz/video/sran­dicky/15723-polske-slovo-kurwa

gagaga

Příspěvek smazán administrátorem.

fcoop

Tady je to jako v reálném životě. Někdo řemen nahazuje,někomu řemen dávno spadnul, a ke všemu ho nemůže najít.
Pitomý......

zjentek

pitomý reálný život

anonym

Jenom život ? Tomu se nechce věřit!

zjentek

můžu se přidat? Tak když třeba čoek nemá tušení, kde je hranice mezi vtipem a rýpáním, tak co si počne? A tady tě doplním, že ty mumie a ženy lehkého ražení, co tady popisuješ, jsou vždycky někde na VIP rautu v době, kdy se rozhoduje o zásadních věcech. A já taky ..nikdy nevím, jestli je to vtipné. gagaga

gagaga

:) ja taky nevim kdy je to vtipny .. :)
vetsinou se na tom rautu smeji jen sama :)
i ted se tu chechtam " jako blazen " , kdyz ctu vase prispevky :)
diky.. -iv-

arygnoc

ide právo o to devalvovanie – správna (a zaujímavá odpoveď, nie iba odkaz) si zaslúži dostať sa „hore“.

páči sa mi :

Sůwa: „hodnocení u odpovědí ( případně otázek ) ANO, sečítání bodů NE.“

proste nie preteky, ale ohodnotiť kvalitu, zrušiť akékoľvek štatistiky ohľadne bodov.

ontola:
som tu už nejakú dobu, dokonca kvôli bojom o bodovanie a mazanie som tieto stránky nejaký čas ignoroval.
o body mi vôbec nejde, kašlem na ne, ale štve ma, koľko plevelu sa v odpovediach nachádza – a ten sa mi čítať nechce.
teraz každý body šetrí a ku zaujímavej a SPRÁVNEJ odpovedi sa niekedy treba doslova „prečítať“ – proste nie je hore.

Sůwa

Opakuji se, ale – hodnocení u odpovědí ( případně otázek ) ANO, sečítání bodů NE.
Jen tu nic nepodsouvejte adminovi, ten na nic neupozorňuje, to je jen chorobná iniciativa pár pošahaných jedinců.
Doporučuji přečíst si poslední newsletter, tam je stanovisko admina jasně vymezeno. 🙂

led

barbakan, načo toľko slov?
Veď barbakan je už svojou konštrukciou určený k zabráneniu úniku tajomstiev (a vniknutiu cudzích myšlienok).

zjentek

led, to je přesně problém tohoto webu ..jakákoliv svobodná myšlenka( což otázka bezesporu je), je okamžitě pozměňována (včetně jejího nositele) k obrazu „někoho“. Až to pochopí, odměnou vám buď návštěvnost!!!

led

Vznikla dilema:
ak som proti bodovaniu, odpoviem len v diskusii. Ale číta niekto diskusiu?
Ak som proti bodovaniu a odpoviem v odpovedi, získam body. Čo teraz, popriem svoje tvrdenie prijatím zisku bodov?
Ak som za bodovanie, žiadny problém – vumýšľam populárne podkladacie otázky, na ktoré sa vždy niekto nachytá a odpovie, tak isto i ja odpoviem a bodíky sa sypú. Taký je život…

anonym

led, co je to zase za podivné konspirace? Pokud chceš měnit pravidla, tak to napiš adminovi. Já mu odstranění bodování navrhovala již mnohokrát a pokud bude na má slova „slyšet“, tak to budu dělat i nadále.
Dilema tu možná někdo má, ale zbytečně. Podívej se do pravidel.

Pořád tu někoho zajímá bodování (jenže ne vlastní, ale těch druhých). Co bodování podle tebe dnes vypovídá o příspěvcích? Maximálně to, kdo tu má největší fanklub. A k vymezování si „stranické příslušnosti“ určitě bodovací systém zavedený nebyl.
Pokud neplní svou funkci, tak je neúčinný a měl by být zrušen. Admini v něm spatřují určitý druh motivace. Mám však za to, že opak je pravdou. Pokud tento systém dovoluje tak hrubé a odsouzeníhodné zneužívání, tak je jeho funkce naopak demotivující.
Opakovaně se slibovalo, že kategorie zábavy bodovaná nebude. Logicky by bodované neměly být ani školní otázky týkající se úkolů a domácí přípravy. Jenže v tomto směru to pořád řešeno není. Možná by zrušení alespoň u těchto kategorií přineslo omezení nesmyslů, na které si někteří tazatelé potrpí.
Byl zaveden našeptávač. Stále dokola admini upozorňují na porušení pravidel vkládáním opakovaných otázek a odkazují na vyhledávač a stále se s těmito nešvary nejsme schopni vypořád. A najdou se i takoví ignoranti, že se mají dokonce snahu zastávat porušovatelů pravidel.
K čemu potom vlastně bodování je? Kdo si tímto způsobem (sbíráním palců ligy věrných) potřebuje něco dokazovat? Mám za to, že v tomto směru se shodneme, že ani jedné z nás by bodování nechybělo.

anonym

Beru svá slova zpět. led, tobě by bodování chybělo. Je zvláštní se nejdříve vykecávat v diskuzi a teprve potom napsat příspěvek jako „regulerní“ odpověď.
Mám připomínku. Když chceš někoho citovat, tak jej laskavě cituj doslovně a uveď i autora, jehož slov jsi použila. Přestaň laskavě mlžit tím, jak si tu hraješ na osinu v zadku a obracej se na konkrétní uživatele konkrétními příspěvky. Nebo se snad otevřené diskuze bojíš? A to, co je posledním odstavcem tvé duchaplné odpovědi (no aby se v tom pohrabal detektiv Patočka a zjistil, kterým směrem jdou vlastně tvé úvahy), patří opravdu jen do diskuze nebo dokonce do interní pošty.
Tvůj příspěvek vnímám jako hodně nepodařený paskvil. To už ta diskuze se ti podařila lépe.

led

Váš názor na môj príspevok považuje za pochvalu. Neberiem vám ho, je to váš názor a vy neberte iným právo na ich názor. Vaša rétorika mi slne pripomína kritikov minulej doby.
Ak používate prirovnanie, porozmýšľajte.
Paškvil môže byť:
1 – (často anonymný) urážlivý či výsmešný ucelený text, hanopis
2 – výsmech, skreslenie skutočnosti; urážajúca, zúrivá kritika
3 – urážlivá a nepodarená napodobenina
4 – umelecký/lite­rárny/vedecký brak, bezcenné literárne/ume­lecké/vedecké dielo
Ktorý z uvedených spôsobov je môj príspevok?
1 – urážam a vysmievam sa z podvodníkov
2 – neskresľujem skutočnosť, naopak opisujem ju
3 – nenapodobňujem, ani to nepotrebujem
4 – ďakujem za umelecké, literárne a vedecké zhodnotenie môjho príspevku.

anonym

To byla služba na oplátku, takže jsme si kvit. Nicméně bych byla opravdu ráda, kdyby jsi příště použila originální citaci, pokud už je jí třeba použít.

led

V mojom príspevku sa neodvolávam na citáciu, pretože myšlienka môjho vyjadrenia je iná, než odstráneného príspevku ontoly.
moje doplnenie je forma humoru, citujem:
„Satira je označení pro umělecký, zejména literární žánr, využívající komičnosti, výsměchu, karikatury a ironie ke kritice nedostatků a záporných jevů.“ a to som tu práve urobila.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sa­tira
Satire sa prevažne zlostia postihnutí.

led

Akoby som počula kohosi hlas. Kohosi, kto podľa neho dokázal myslieť za druhých.
Nehodnoťte podľa neho, ale vyjadrujte svoje názory.
Konšpiráciou a úmyselným vyzdvihovaním sa zaoberajú iní užívatelia (na oboch stránkach).
Dialog medzi adminom a mnou je náš dialog a nie je verejný, o tom vám tu písať nebudem. Aj v tejto úprave bodovania dávam za pravdu adminovi. Mne to nechýba. Naopak, prekážajú mi užívatelia, ktorí kvôli bodom urobia všetko a dopustia sa aj podvodu.

anonym

Hlas Dr.Axla zde již neuslyšíš. Já měla od data své registrace vždy vlastní nejen hlas, ale i názory. Nic se na tom nezměnilo.
Pokud jde o podvádění, souhlasím s tebou stoprocentně. Podvádět se nemá. V normálním životě to může mít fatální následky a podvádět na Odpovědi.cz je bezbřehá hloupost.Připadá mi to podobné jako podvádění při hře Člověče, nezlob se!" Je to prostě dětinské, hloupé a k ničemu. Ty snad vidíš něco smysluplného v tom, když si někdo zakládá několikanásobné profily a prudí tady ostatní tím, že svým „oblíbencům“ přihrává další body? Mně se takové jednání velmi citlivě dotýká a považuji to za urážku. Je to daleko větší zlo, než když si tu v diskuzi vyměníme názory na nějaký problém. Jiný názor beru, podrazy ne.

led

Diskusia je na diskusiu, s tým súhlasím.