HOMER

New world order – Nevinná vize světového míru a svornosti,plán na totální vládu nad světem,či snad něco horšího?

..Podívejte se na následující dokument a posuďte sami:

http://filmy.ki­notip.cz/putloc­ker.php?id=C002­DF80B462FC7C

Setkali jste se již s podobnou konspirační teorií?
Souhlasíte s autory filmu?A pokud ne,tak v čem?

Nejlepší odpověď
jendahun

Neprohlédl jsem to až do konce,ale podobných odkazů na podobné filmy jsem měl už hodně.
Ano,věřím tomu.Zrovna dnes jsme na to téma diskutovali s manželkou.To,co se najednou stalo v devadesátých letech ve východní Evropě,to,co se teď děje v arabských zemích,to muselo být dlouho plánované a záměr někoho.Nevěřím tomu,že to je přirozený vývoj a vítězství demokracie.V mnoha knížkách z dřívějších let(Jitro kouzelníků a pod..),se píše o různých spolcích,tajných organizacích,„radě devíti“,zednářské lóži,Zlatý úsvit atd..,kteří řídí tento svět,ekonomiku a politiku.Předem plánují vývoj společnosti,o­vlivňují chování mas.Je to na dlouhou diskuzi.Pod hlavičkou demokracie,vyvolají anarchii,úpadek,de­moralizaci a dekadenci.Už čekám jenom na nějakého mesiáše,který se dřív,nebo později objeví a bude nabízet jedinou správnou cestu z toho bahna zpět.

Další odpovědi
gnosis

film jsem nevidel ale je toho na netu spousta, nejen filmu ale hlavne knih. kdyz myslim na tyhle veci je mi smutno. kdyz myslim na to, ze to drtiva vetsina lidi nechape, neveri tomu a rika tomu „konspiracni teorie“ je mi jeste smutneji. takze na to myslim co nejmin. pro me je to nevyvratitelny fakt. tajne spolky provazi lidstvo od pocatku civilizace a nikdy tomu jinak nebude.