Avatar uživatele
nick88

Nevzali mě na střední školu, co teď?

Dobrý den, co mám dělat když mě kvůli velkému počtu zájemců nevzali na gymnázium? Kdyby někdo náhodou nenastaupil tak bych byla třetí koho by brali, což je dost nepravděpodobné že by nenastoupili tři zájemci. Proto se ptám jestli je něco co bych proto mohla udělat? A ještě jestli nevíte o nějaké dobré škole, která ještě přibírá (Pardubický a Královehradecký kraj)?, Děkuji za odpovědi

Zajímavá 0 před 3976 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Pepa88

Zrovna v Pardubický kraj je známý tím, že má ohromnou hustotu gymnázií a tak přijímá i velmi podprůměrné studenty ze ZŠ.
První co by mne napadlo by bylo obvolat gymply v Pardubicích, pak ten v Přelouči, v Chrudimi a další a další…
A když nevyjdou gymnázia, tak obvolávat dál… Ono to někde určitě vyjde, míst je všude relativně dost… A po prázdninách samozřejmě ještě jedno obvolávací kolečko, kdyby někde bylo lepší místečko :)

Ps: Šance, že tři lidi nenastoupí není úplně nulová… Přece jen, spousta lidí si dává přihlášku na více škol a určitě na více gymplů…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
TokFan

A zkoušela si se odvolat? Podávala sis přihlášku i na jinou školu než je gymnázium?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirkajirka

Před rokem 1989 bys mohla tvrdit ,že je to proto že rodiče chodí do kostela nebo nechtějí vstoupit do KSČ.
Doplňuji:
http://www.zkra­covatko.cz/2o­yK87

Upravil/a: jirkajirka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
nick88

Ano, ale byl velký počet lidí, asi 120 z toho brali 30 a já byla 33, proto kdyby nenastoupili 3 lidi tak by mě vzali, ale to je nereálné, ano ještě jsem zkoušela ekonomické lyceum se zaměřením na aj, ale tam to bylo podobné, takže už nevím.

před 3976 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek