Melaniehejhe

Co se stane, když si na pobočce Zásilkovny nevyzvednu balík?

Dobrý den, objednávala jsem diar pres knihydobrovsky ale jelikoz mi známa sehnala diar driv tak jsem posilala email ze bych chtela objednavku stornovat ale dnes mi odesel od zasilkovny email ze si balicek prevzali a ze se mi ozvou az bude u nich na vydejne. Balicek mam pres dobirku. Co by se stalo kdybych si balik nevyzvedla? Popripade jak funguje vraceni balicku pres zasilkovnu? Dekuji.

Nejlepší odpověď
Dochy

Doporučuji zavolat prodejci a domluvit se. Objendávkou jste uzavřela kupní smlouvu. Prodejce má právo vyžadovat přinejmenším vynaložené náklady. Minimálně by to chtělo zásilku převzít a regulérně vrátit ve 14 denní lhůtě.

Další odpovědi
elkon

Stačí se podívat na podmínky Zásilkovny. Případně do pravidel e-shopu.