BEAES

Nevydařená dovolená…

Stalo se vám někdy, že se vám vůbec nevydřila vaše dovolená, dojeli jste domů naštvaní, neodpčinutí a bez peněz???

Nejlepší odpověď
Luss

Asi zalezi na tom, jak je kdo narocny a co od dovolene ceka. S kamarady jezdime na vlastni triko, cestujeme po zemich s baglama. A i kdyz je to nekdy dost o nervy, vzdy pak na dovolenou vzpominame, jako na skvele dobrodruzstvi. Pro nekoho je paradni dovolena i kdyz skonci nekde s gekonama a pavoukama v pokojiku nebo stanu v Bohem zapomenutych pustinach a nekdo se vrati navztekany z 5* hotelu, kde cely tyden lezel a jedl all inclusive…
Velke potize se nam vyhybaji ale napr.meho znameno zatkli v Maroku a dali do vazby, za to, ze fotil nejaky vojensky objekt, aniz by to vedel. I kdyz v tu chvili nam zmrznul usmev na rtech, je to vdecna historka vsech posezeni, dneska u toho ucuravam smichy… :)

Další odpovědi
led

nestalo, nechodím cez cestovky.
Pre mňa dovolenka je vypnúť mobil, „nepoznať“ kolegov z práce, neriešiť problémy a aktívne oddychovať až do „roztrhání těla“

anonym

Jeden vandr se vydařil tak,že když jsme po návratu šli do kina,hlad nás donutil opustit představení.Šli jsme se nadlábnout.

anonym

Jsem natom podobne jako Luss

straširybka

už jsem tu někde popisovala můůj vztah k hmyzu. přijeli jsme do tuniska večer, takže jsem nic naštěstí neviděla, ale v hotelu u recepce se to švábama jen hemžilo a křupaly pod nohama, já jsem začala brečet, že tam nebudu, bylo mi hrozně. na pokoji jsme měli na zdi ještěrky. ucpali jsme snad všechny otvory a já posunula postel doprostřed pokoje, aby ze zdi za náma na nás nic nevlezlo a nad náma byl větrák, tak jsem se uklidnovala, že kdyby na mě něco padalo, tak ho ten větrák odpálí… 😁 dlouho jsem ale nemohla usnout, jinak to bylo prima. a na krétě taky krásně, jen hodně komárů. myslím, že na každé dovče všem něco vadí, třeba málo, ale vadí

Jana5678

To se mi zatím nikdy nestalo, ale možná to je tím, že každý rok jezdíme s partou přátel na vodu. Letos jsem si koupila nový voděodolný batoh speciálně na sjíždění řeky. Batoh je vyrobený z odolného materiálu a má pevné zipy, které mi poskytnou stoprocentní ochranu mých věcí na vodě.