hanysicek

Nevíte prosím kdo zpívá písničku na konci filmu Láska je láska (2012)? …

Nejlepší odpověď
Pájo

ŠVIHADLO – ČASU JE MÁLO
http://www.you­tube.com/watch?v=sf616ZD­vDKQ&feature=re­lated
Doplňuji:
Devítihlavé těleso, které je na domácí scéně vidět již od roku 1983 hraje momentálně ve složení zpěvák, kytarista, zakládající člen Petr Šturma, jamajský zpěvák Vincent Richards, kytarista Jiří Charypar, basista Josef Marek, zpěvačka a perkusionistka Marie Šturmová, klávesita Ondřej Vávra a bubeník Borek Ondráček.

Další odpovědi
adelajda

no lucie bílá