tendruhy

Nevíte o nějakých navlecích na uši proti hluku?

Dobrý den, chtěl bych vědět jestli nevíte o nějakých navlecích na uši prodávaných na internetu. Nebo sluchátka nebo něco podobného co se vam osvědčilo. Kvůli sousedům blbě spím.
Zatím všechny špunty mi z ucha vypadávaly. Díky předem za odpovědi

Odpovědi
elkon

Špunty správné velikosti, dobře nasazené nevypadávají. Někde v hlučných provozech je lidi mají celou šichtu.

Schluker

Montazni pena. Striknout do kazdeho ucha a je vystarano.

Ted vazne. Spunty je potreba zkouset a zkouset.. velikosti a tvaru je mnoho, nejake urcite sedet budou. Sluchatka bych spis nedoporucoval. Pokud by drzela, o cemz pochybuju, tak by mohly vznikat bolestive otlaky.

Roppel

Doporučuju stromečkové špunty. Ty ti z ucha nevypadnou.

https://images­.app.goo.gl/u­bu7i4GyJa5ezBjJ9