Speed77

Nevíte o antikvariátu, který kromě knih vykupuje taky nábytek?

Hlavně nábytek spojený s knihami – police, knihovničky, stojany, skříňky.
Jiný než Antikvariát11 – k němu bych po recenzích (z internetu a jinde) nešel, i když jsem od nich párkrát nakupoval (online). Určitě bych s nimi nedělal obchod v tom smyslu, že bych jim něco prodával já a musel bych se s nimi domlouvat. Objednával jsem sice víckrát a většinou myslím bez problému, ale nejednou se stalo, že v objednaných knihách některá chyběla (a po recenzích si nemyslím, že to byla náhoda).

Sice to můžu prodat zvlášť, ale raději bych to vše prodal v jednom obchodě.
Vedlejší dotaz: Nevíte, jak určit hodnotu nábytku? Nejlíp svépomocí. Srovnávat na internetu nelze, nehledě na stáří nábytku jsou si některé velmi podobné a přesto některé stojí jen třeba do 1 tisíce a jiné podobné jsou za několik, třeba až 20 tisíc.

Odpovědi
elkon

Antikvariát nevykupuje nábytek, ale knihy. Nábytek do bazaru, ale většinou řeknou, že je to neprodejné, protože je toho moc, zkušenost je taková, že jsem nakonec nábytek rozlámal a vyvezl do sběrného dvora.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.