Shizuka

Nevíte někdo o nějaké stránce…

kde se můžete ptát na oblečení jestli někdo má nějaké tričko atd. ?..
kde se můžete ptát ale i přidávat jestli někdo nekoupí blá blá blá :D…
Zeptala bych se i tady ale nechci byt zahrnována odpovědmi kde jsou naražky na to že tohle není žadný butik :D
Doplňuji:
No já taky ne ale zrovne teď ano protože scháním roušku
a pikachu mikinu :D

Nejlepší odpověď
www

Nepotřebuji takové stránky, ale poradím.
Stačí napsat do Google třeba ‚triko xy (výrobce) zkušenost‘
Třeba i jinak, stačí použít ta správná klíčová slova, vyhledávač ap. Případně to jen zkoušet a ono se najde překvapivé množství užitečných výsledků 😉
Praxe
Doplňuji:
Tvoje doplnění:
Stačí napsat do Google jen pikachu mikina a máš kde začít. Zkus to!