Cool.Barbie

Nevíte někdo o nějaké soutěži o hodnotné ceny, která je zdarma (neposílají se SMS)?

Nejlepší odpověď
anonym

ty placené sms pomáhají výhry zaplatit + zajistí zisk jako motivaci provozovatelům. Zdarma by „hodnotné ceny“ asi nikdo nerozdával.

Další odpovědi
PostApMan

Jdi na www.google.cz a napiš soutěž.
Vyjede ti hromada odkazů, kde máš různé druhy soutěží, ne každá je s tzv. PremiumSMS, existuje hodně soutěží kde jde jen o to vyplnit formulář, odpovědět na otázky, posílání e-mailů apod.
Jen hledat …