muhamed

nevite nekdo jestli nam na letisti daji takovy ty vyssacky, kde vyplnime jmeno atd…

Za chvilku mame jet na letiste a minulej rok nam daval vysacku na jedne strane pruhlednou a na druhe bylo jmeno agentury. A nevim jestli nam daji dalsi. Dekuji

Nejlepší odpověď
Robert_PM

Ježíši Kriste. „Vysačka“. Samozřejmě, že Vám visačky dají. Krásnou dovolenou, a nezapomeňte do kufru přibalit pravidla českého pravopisu.

Další odpovědi
SylvaM

Pokud Vám visačku nedá Vaše cestovní kancelář, tak tam jsou běžně na odbavovacích pultech k dispozici, nevadí, když letíte s nějakou CK a budete mít visačku třeba ČSA:-)