Avatar uživatele
anonym

nevíte někdo jak se zbavit znamének?

Mám hodně znamének, už sem s tím byl u doktorky na kožním, a že to nevadí, ale já bych je rád nějak ostranil, třeba bylinkama, atd. nevíte někdo jak?
Doplňuji:
jj, doma.
mám jich tolik, že bych musel být miliardář ;D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? chudst, hanny 2 před 4715 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Podle čínské medicíny se znaménka vyskytují na energetických drahách jednotlivých orgánů. Chce to pomocí bylinkových extraků a správného stravování vyrovnat energii jing a jang. Některá znaménka mohou zmizet. Je to ale dlouhodobý proces. Záleží také na tom, jak jsou vybarvená.
Osobně vyzkoušeno – měla jsem na tváří pod ušima dvě, ale mám je mnohem světlejší, téměř nejsou vidět. Užívám bylinkové extrakty.
Laser pomůže, ale většinou se znaménka objeví znova.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chudst

Doma? Myslim ze snad ani nijak. V nemocnici ti je mohou odstranit laserem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

Mnohá znaménka mají infekční původ, jiná jsou formou nezhoubného bujení buněk. Po letech klidu se však mohou zvrhnout a přejít v bujení zhoubné. Co dělat v takových případech?

navštivte dermatologa
nechte si znaménka a výrůstky včas vyšetřit dermatoskopem, diagnostikovat a případně odstranit.
podle výseldku vyšetření lékař navrhne vhodnou formu odstranění (laser, nebo chirurgicky)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

Doma si je těžko odstraníš, žádné bylinky na tu nefungují. Jedině ten laser, jak říká Chudst, ale já se k tomu laseru moc nepřikláním. Nebo ti to ještě můžou vyžíznout =D.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
michael69

No a nechceš se na to prostě vybodnout?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

Doma nijak, znaménka musí odstranit odborník. Nerejpejte si do nich, NESEŠKRABUJTE JE – mohl byste dostat rakovinu, bez legrace.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví