nevíte někdo jak se zbavit znamének?

Mám hodně znamének, už sem s tím byl u doktorky na kožním, a že to nevadí, ale já bych je rád nějak ostranil, třeba bylinkama, atd. nevíte někdo jak?
Doplňuji:
jj, doma.
mám jich tolik, že bych musel být miliardář ;D

Nejlepší odpověď
annas

Podle čínské medicíny se znaménka vyskytují na energetických drahách jednotlivých orgánů. Chce to pomocí bylinkových extraků a správného stravování vyrovnat energii jing a jang. Některá znaménka mohou zmizet. Je to ale dlouhodobý proces. Záleží také na tom, jak jsou vybarvená.
Osobně vyzkoušeno – měla jsem na tváří pod ušima dvě, ale mám je mnohem světlejší, téměř nejsou vidět. Užívám bylinkové extrakty.
Laser pomůže, ale většinou se znaménka objeví znova.

Další odpovědi
chudst

Doma? Myslim ze snad ani nijak. V nemocnici ti je mohou odstranit laserem.

hanny 2

Mnohá znaménka mají infekční původ, jiná jsou formou nezhoubného bujení buněk. Po letech klidu se však mohou zvrhnout a přejít v bujení zhoubné. Co dělat v takových případech?

navštivte dermatologa
nechte si znaménka a výrůstky včas vyšetřit dermatoskopem, diagnostikovat a případně odstranit.
podle výseldku vyšetření lékař navrhne vhodnou formu odstranění (laser, nebo chirurgicky)

Berušinka

Doma si je těžko odstraníš, žádné bylinky na tu nefungují. Jedině ten laser, jak říká Chudst, ale já se k tomu laseru moc nepřikláním. Nebo ti to ještě můžou vyžíznout =D.

michael69

No a nechceš se na to prostě vybodnout?

Ella

Doma nijak, znaménka musí odstranit odborník. Nerejpejte si do nich, NESEŠKRABUJTE JE – mohl byste dostat rakovinu, bez legrace.