Iceman88

Nevíte někdo, jak se jmenuje ten film?

Už dlouho dobu nemůžu najít film, který byl na Prima Max, tuším někdy koncem října nebo v listopadu. Ten název jsem už zapomněl, ale jmenuje se to nějak krátce tuším. Dobře, popíšu děj. Jedna ženská, taková sexy tuctová blondýnka přijede k manželům. Jejich otec je už nemocný a ona se má o něj starat. Ti manželé netuší, že je to potvora. Původně k manželům měla přijet jiná ženská, jenže ta je tou blondýnkou zavražděna. Ze začátku se k nim chová slušně. Potom k nim přijede na návštěvu chlap a ta mu dá do pití drogu. Jsou spolu v autě. Ta blondýnka má na sobě sexy červené šaty. Když odejde z auta zavře dveře zadkem a z povzdálí ho svádí. ( Tuším, že točila porno. ) Chlap nastartuje auto a bude mít autonehodu asi to nepřežije.

Opravdu nevíte někdo, jak se jmenuje ten film? 😉 Je to thriller asi z roku 2015, ale nevím to jistě.

Nejlepší odpověď
yuko

Da se to zjistit na strankach iprimy podle TV programu. Sam nejlip vis, kdy a v kolik hodin to asi vysilali. Treba v sobotu, v 8 hodin vecer. Takze Prima Max, projdi si dny od rijna do listopadu a nazev filmu lehce najdes.

Zdroj: http://www.ipri­ma.cz/tv-program/2018-10-27