Altair-AC

Nevíte někdo, co se stalo se seriály Simpsonovi nebo Futurama? (zbytek v popisu)

Narážím pořád na YouTube na online streamy animovaných seriálů jako Simpsonovi, Griffinovi nebo Futurama. Je mi divné, že autoři těchto animáků nechávají jen tak ty streamy dál běžet a ani je nenahlásí. Kdyby je nahlásili, tak by měli zablokovaný kanál a už by nemohli streamovat. To se jako ti autoři vzdali autorských práv nebo co?

Nejlepší odpověď
MonkeyKing

Změnila se práva se stanicí Fox (kde jsou Futurama, Family Guy a Simpsonovi vysílány) a YouTube.

Další odpovědi
Kepler

Buď už právo vysílat nebo jiné podmínky licence pořád ještě platí, nebo je už volně k použití svolením autora – neplést s autorským právem! Bez jakýchkoliv vnějších vlivů platí autorské právo automaticky 70 let.