zett

Nevíte náhodou, jestli je teď v této době otevřený papírnictví?

Potřebovala bych nutně papír, došel nám a nevím kde ho sehnat, pokud je papírnictví zavřené

Nejlepší odpověď
annas

Vím. Jednak jsem slyšela, navíc v marketu je zakryté zboží, které patří do sortimentu papírnictví.

„Od pondělí 1. března do 21. března nebudou moci být oproti dosavadnímu stavu otevřená papírnictví, prodejny dětského oblečení a obuvi, galanterie nebo prodejny zbraní a střeliva. Zmíněný sortiment nebudou smět znovu prodávat ani hypermarkety a supermarkety.“

https://www.e15­.cz/domaci/pa­pirnictvi-i-dalsi-obchody-prestaly-sobotu-pred-zavrenim-bez-velkych-front-omezeni-ceka-i-autoservisy-1378333

Neuvedla jste, jaký papír potřebujete. Pokud do tiskáren, ten prodávají některé prodejny PC a telefonu, pokud nabízejí i servis. Aspoň u nás.

U nás je na prodejně napsané, že je možné v případě potřeby zavolat na uvedený mobil.

Další odpovědi
zjentek

Jak kde. U nás v papírnictví/hrač­kářství to řeší veliké nápisy na výlohách, které hlásí tel. číslo a emailový kontakt, kde je možné dohodnout/vytvořit objednávku a v patřičnou dobu zboží vyzvednout u „hladového“ okýnka, což v praxi funguje tak, že v přesně stanovenou dobu vejdete SAMI do krámu a zboží si po zaplacení odnesete. (; (; (; Všim jsem si, že tak funguje každý menší krámek, včetně galanterie, textilu, krámek zboží z Německa (i když ten asi může i tak, bo v sortimentu mají med a nugetu) no a podobné. (;

Emefej

Papírnictví jsou zavřená – je to teprve týden stará novinka.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.